A2724/1 JUPARANA INDIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2724/1 |
| Color | GREY AND PINK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 24 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |
Select the slabs:
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
| Block | A2724/1 |
| Color | GREY AND PINK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 293cm / 115inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |